O portalu

Portal Bsmarti powstał z chęci dzielenia się wiedzą przez dwie osoby Bartłomieja Kaczmarka oraz Przemysław Olesińskiego. Elementem, który zadecydował o tym, że chcemy przekazywać nasze doświadczenie oraz wiedzę był sukces naszego pierwszego portalu jakim są Atrakcje Dziecięce. Stały wzrost, który notujemy rok w rok jest czymś co bardzo nas motywuje do dalszej pracy i rozwoju. Dlatego naszą wizją jest pokazać całemu światu, że jeśli się chce wszystko jest możliwe.

Od 2018 postanowiliśmy, że zaczniemy regularnie promować naszą wiedzę w internecie. Niedługo na portalu zaczną pojawiać się nie tylko artykuły ale również nagrania z szkoleń oraz kursy, które będą pokazywać jak od zera budować swoją firmę oraz markę.

Przykłady Wystąpień

Co jakiś czas jesteśmy zapraszani na rónego rodzaju wydarzenia, plus stale zwiększamy nasze umiejętności.

Bni1

Prowadzimy prezentacje produktowe zarówno portalu Atrakcje Dziecięce jak równie BSmarti by pokazać jak od zera wykreować całkowicie nową markę na rynku i stać się liderem.

Bn2

Od pewnego czasu prowadzimy również szkolenia na spotkaniach BNI Zagłębia gdzie dzielimy się naszymi sprawdzonymi technikami.