Darmowy E-book

Stwórz wizerunek online, który przyciągnie klientów

9 błędów, które najczęściej popełniają Eksperci w Social Media.

Cena normalna 150 zł – teraz bezpłatnie
Budowanie wizerunku online

W środku znajdziesz:

✅  Audyt Twoich dotychczasowych działań, dzięki którym dowiesz się co powinieneś jeszcze poprawić, by przyciągać klientów. 

✅  Konkretne przykłady rozwiązań, które możesz od razu wdrożyć w życie

✅  Wskazówki dotyczące długofalowego marketingu, który będzie zwiększał Twoją sprzedaż. 

✅  Cenną niespodziankę.

Budowanie wizerunku online

Bartłomiej Kaczmarek

Ekspert Sprzedaży Online i współzałożyciel agencji marketingowej BSmarti. 

Dzięki 6 letniemu doświadczeniu w kreowaniu wizerunku personalnym, oraz firm online moge podzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami. Jestem wspólnikiem Agencji Marketingowej BSmarti, współtwórcą portalu Atrakcje Dziecięce oraz CMO w SebartFOTO.  

Miałem przyjemność prowadzić wykłady o budowaniu marki osobistej m. in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, eventach BNI, czy LinkedIn Local. 

W swojej karierze współpracowałem z takimi firmami jak:

Bartłomiej Kaczmarek

Pobierz darmowego E-booka, w którym znajdziesz:

✅  Audyt Twoich dotychczasowych działań, dzięki którym dowiesz się co powinieneś jeszcze poprawić. 

✅  Konkretne przykłady rozwiązań, które możesz od razu wdrożyć w życie

✅  Wskazówki dotyczące długofalowego marketingu, który będzie zwiększał Twoją sprzedaż. 

✅  Cenną niespodziankę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 41-100 ul ks. Jana Kapicy 9 / 115, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl