Bardzo często tworząc treść czy to na strony czy do mediów społecznościowych zapominamy o prostej zasadzie, że w internecie ogromne znaczenie mają zdjęcia. Według badań przeprowadzonych przez Xerox  kolorowe ciekawe grafiki i zdjęcia mogą poprawić skuteczność nawet o 82% ( opracowanie badań w j. Ang http://www.office.xerox.com/latest/COLFS-02UA.PDF ).  Mając to na uwadze jako przedsiębiorczy czy możemy sobie pozwolić na bagatelizowanie tej informacji? 

Na tym etapie jednak może pojawić się pytanie. Przemek nie stać mnie na kupowanie unikalnej grafiki do każdego posta na Facebooku? A co dopiero po kilka by je potestować. Spokojnie ma dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Bardzo często możemy znaleźć darmowe zdjęcia, które następnie możemy wykorzystać na naszej stronie. Jedynym obostrzeniem jest tu rodzaj licencji na jakiej dana grafika jest udostępniana. Jednak przy odpowiednim wyszukiwaniu znajdziemy zdjęcia, które możesz bez problemu używać w materiałach firmowych.

By Ci pomóc zgromadziłem kilka ciekawych linków, które pomogą Ci w doborze grafiki, która zwiększy skuteczność Twoich postów. 

Jeśli jednak taki sposób zdobywania zdjęć nie do końca Ci odpowiada to chce Ci polecić serwis z, którego sam korzystam już od dłuższego czasu ponieważ jakość  w stosunku do ceny są tu bardzo optymalne. 

123rf.com

Dla osób potrzebujących dużej ilości zdjęć polecam abonament gdzie co miesiąc możemy pobrać ogromne ilości zdjęć jednocześnie nie wydając setek jak nie tysięcy złotych.