Prowadząc biznes i promując się w sieci pewnie zadajesz sobie pytanie jak mogę zrobić to lepiej, skuteczniej? Jak mogę być liderem w branży?  Kluczem do sukcesu staje się wiedza praktyczna zdobywana w wielu branżach. W końcu zamykając się wyłącznie na rozwiązania z jednej branży nie uda nam się być najlepszymi. Nie spełnimy marzeń o nowym domu, braku stresu czy może wymarzonych wakacjach. Dlatego jestem przekonany, że najlepszymi nauczycielami są osoby, które miały przyjemność pracować z różnymi branżami. 


Dzięki portalowi BSmarti mam tą niezwykłą przyjemność, że mogę zobaczyć jak funkcjonują różne branże. Jedną z takich branż reprezentuje portal Atrakcje Dziecięce, o którym miałem  przyjemność opowiadać podczas spotkania BNI Zagłębie w Dąbrowie Górniczej. Atrakcje Dziecięce to portal łączący  firmy i miasta ze społecznością rodziców. Opisując portal w liczbach możemy pochwalić się współpracą z ponad 100 firmami, 140 miastami, a co najważniejsze gromadzimy ponad 1200 miejsc rodzinnej rekreacji. Dzięki takiej bazie w naturalny sposób firmy oraz miasta mogą docierać do idealnych odbiorców bo wyłącznie do rodziców i osób zainteresowanych turystyką.
Prowadząc praktycznie działa marketingowe, codziennie odnosimy sukcesy ale i porażki. Z tych drugich wyciągamy wnioski, by działać skuteczniej. Konkretny plan rozwoju portalu pozwolił na osiąganie wzrostu rok do roku na poziomie 390% i to całkowicie bezpłatnie. Rozwój jest sumą wiedzy i działań. Tak właśnie osiągamy wyniki pozwalające odnotowywać 500 000 odsłon w bardzo krótkim czasie. Bo tak naprawdę cel jest zawsze jeden. Rozwój portalu, by dać rodzicom, firmom i miastom możliwości jakich jeszcze w Polsce nie było. Kluczem do osiągnięcia celu jest adaptacja do obecnych potrzeb odbiorców. Tak więc planujemy, wykonujemy, sprawdzamy i poprawiamy aż do osiągnięcia pełnego SUKCESU. 


Jeżeli w Twojej firmie mile widzianym klientem jest rodzic to chętnie pomożemy CI do niego dotrzeć z Twoją ofertą. Jeżeli zaś działasz w zupełnie innej branży ale chciałbyś podnieść swoje wyniki sprzedażowe to skontaktuj się z nami już teraz. Będzie to niesamowita wspólna podróż do zdobycia rynku. Kontakt z nami nic Cię nie kosztuje, a skorzystasz z niego zarówno Ty jak i My. Więc, czy stoi cokolwiek na przeszkodzie byś zrobił to teraz?