Lejki
sprzedażowe

Zbuduj świadomy marketing, który raz rozkręcony, będzie jak kula śnieżna.

Będzie stale przynosił Ci nowych klientów, pozwalając rosnąć Twojemu biznesowi.

Poznaj lejki sprzedażowe.

Kiedy wybraćLejki sprzedażowe
Chcesz więcej zarabiać

Badania pokazują, że średnia ilość kontaktów z marką przed kupieniem to około 7. Lejki sprzedażowe są tak zaprojektowane, by odbiorca nie tylko miał kontakt z marką, ale również by utożsamią ją z odpowiednimi wartościami.

Chcesz przyspieszyć proces sprzedaży

Dobrze wyedukowany klient potrzebuje mniej czasu na powiedzenie „tak, kupuje”. Tutaj świetnie sprawdzają się lejki sprzedażowe, które prowadzą klienta krok po kroku w kierunku kupna produktu lub usługi.

Chcesz zarabiać gdy odpoczywasz

Lejki sprzedażowe opierają się na automatyzacji. Co w praktyce oznacza, że nawet gdy Ty odpoczywasz na wakacjach, Twoje produkty są sprzedawane. Odpoczywasz, a kasa się generuje. 

Chcesz by marketing działał sam

Dobrze zaprojektowane lejki sprzedażowe działają praktycznie same. Są tak uniwersalnym modelem, że potem wymagają minimalnych zmian nawet gdy wprowadzamy nowy produkt lub usługę.

HakujemySprzedaż
Lejki sprzedażowe -  Konkretne działania

Zamiast tylko opowiadać, wiem jak można wdrożyć zaprojektowane lejki sprzedażowe. Nie tylko sam mam doświadczenie programistyczne, ale również współpracuje z wieloma osobami, które pomogą w hakowaniu sprzedaży.

Lejki sprzedażowe -  Sprawdzone procesy

Budując lejki sprzedażowe, opieram się na wielokrotnie sprawdzonych procesach. Dzięki czemu dużo łatwiej jest zacząć i osiągnąć zaplanowane wyniki. Kluczem tutaj jest doświadczenie zarówno teoretyczne, jak i ponad 11 letnie praktyczne.

Lejki sprzedażowe -  Mierzalne wyniki

Opracowane lejki sprzedażowe opieramy na konkretnych danych. Dokładnie wiemy, co jest wyznacznikiem sukcesu i dzięki temu łatwiej jest nam g osiągnąć.

Jakdziałamy?
<1> Określamy jasne cele

To Ty decydujesz jakie cele chcemy osiągnąć. Ile procent zwiększyć sprzedaż, może rozpoznawalność marki a może …

<2> Tworzymy plan działania

Każdy cel wymaga jasno określonych celów. W czasie naszych spotkań jasno określamy kolejne kroki, które będą prowadzić do realizacji celów.

<3> Wdrażamy

Mając cele i plan możemy zacząć wdrażać konkretne działania. To tu zaczynamy zbierać leady i konwertować je na klientów.

<4> Optymalizujemy

Każde działanie może być lepsze. Podobnie jest w lejkach sprzedażowych. Sprawdzamy kolejne elementy wdrożonego lejka i optymalizujemy je dla jak najlepszych wyników.

<5> Cieszymy się wynikami

Gotowe. Cel zrealizowany, możemy świętować. A potem wyznaczamy jeszcze bardziej ambitny i cały proces, zaczyna się od początku.

Zaufali Nam

Poznaj wybrane firmy, dla których do tej pory pracowaliśmy.

Bezpłatna konsultacja

Umów się na bezpłatną konsultację wypełniając poniższy formularz.