Poznajmy się lepiej!

Wtedy nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna

Miło, że nas odwiedzasz. To właśnie tu zaczyna się Twoja droga do realizacji celów biznesowych online. Na początek, z chęcią dowiemy się, co chciałbyś osiągnąć dzięki współpracy. W Bsmarti wierzymy, że dobre relacje są kluczem do osiągania sukcesu i właśnie dlatego chcielibyśmy poznać się lepiej. Od 2010 roku pomagamy firmom realizować marzenia dotyczące rozwoju.  Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie w bardzo wielu branżach. Nasze doświadczenie pozwoli Tobie zaoszczędzisz wiele czasu, oraz pieniędzy niezbędnych do znalezienia skutecznych metod działania w sieci. Dołożymy wszelkich starań, by marketing stał się kluczem do szybkiego zrostu Twojego biznesu.

W czym możemy pomóc?

 • Tworzymy plany marketingowe
 • Zwiększamy sprzedaż online
 • Pozyskujemy nowych klientów
 • Generujemy Leady
 • Zwiększamy rozpoznawalność
BSmarti o nas

Posiadamy doświadczenie z zakresu

 • Psychologii sprzedaży
 • Prowadzenia social media
 • Tworzenia sklepów i stron www,
 • Programowania, 
 • Fotografii oraz video filmowania 

Działamy w obszarach

 • Facebook
 • LinkedIn
 • Instagram
 • Strony www
 • Sklepy internetowe
o nas bsmarti

Na drodze konsultacji wybierzemy najlepsze metody działania dla Twojego biznesu i połączymy w spójną całość wybrane elementy. Mogą być to m. in.: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twoją stronę www lub sklep internetowy. Do osiągnięcia celów wykorzystamy najlepsze techniki psychologii sprzedaży, marketingu, reklamy oraz programowania. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów – firm Smarti – BSmarti.

Ważne liczby

Poznaj wybrane firmy, dla których do tej pory pracowaliśmy.
1
Fanpage
1
Produktów
1
Reklam
1
Dodatkowego zysku

Pisali o nas

Mieliśmy przyjemność wystąpić na łamach takich publikacji jak:

Co o nas mówią?

Poznaj opinie firm, z którymi pracowaliśmy

Zaufali nam

Poznaj wybrane firmy, dla których do tej pory pracowaliśmy.

Dlaczego my?

Orientacja na cel

Pozyskiwanie nowych klientów ma zwiększyć Twoje zyski, lub dostarczyć nowe Leady

Podejście 360

Dzięki doświadczeniu i wiedzy analizujemy procesy pozyskiwania klientów online i eliminujemy jego słabe punkty.

Przejrzystość kosztów

Dokładnie wiesz ile zainwestujesz w pozyskanie nowych klientów jeszcze przed rozpoczęciem działań.

Terminowość

Doskonale rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego stawiamy na terminowość działań

Dostępność

Podczas współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Zadzwoń lub napisz

Poznaj wybrane firmy, dla których do tej pory pracowaliśmy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 40-100 ul ks. Jana Kapicy 9 / 115, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@bsmarti.com