Opinie o BSmarti

Opinie

Rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta – to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie, ale z tego wszystkiego najcenniejsza jest wiedza, którą otrzymuję i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie 🙂 Z uśmiechem na twarzy będę rekomendować usługi firmy potencjalnym klientom i wierzę, że dalsza współpraca pozwoli na wspólne rozwinięcie skrzydeł.

Karolina Murlowska – Szkoła tańca Tiptu Tiptu
Opinie

Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie.. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Zajrzyj na magdalenadzierzek.pl i przekonaj się sam. Dowiesz się nie tylko o tym jak działa holistyczny marketing ale także poznasz najlepszą ofertę na energię i gaz do Twojej firmy. Zapraszam.

Magdalena Dzierzek – Eco dla Firm
Opinie

Nigdy wcześniej nie słyszałam o holistycznym podejściu do marketingu. Dopiero gdy poznałam tę strategię to uznałam, że jest to coś właśnie dla mnie. Zespół opracował dla mnie pełną strategię reklamy skierowanej do mojej grupy docelowej. Wspólnie omówiliśmy kanały docierania i rodzaje publikowanych materiałów. Działania obejmowały stworzenie loga, strony, uruchomienie fanpage i instagrama. Działamy!

Milena Mazur – Szkoła tańca Tiptu Tiptu
Opinie

Współpraca pokazała mi, że tylko spójny marketing oparty o wiele elementów może pomóc w rozwoju firmy. Wspólnie zbudowaliśmy strategię, której założeniem był wzrost rozpoznawalności marki i usług świadczonych przez firmę Darikom. Połączyliśmy siły drzemiące w internecie ze spotkaniami networkingowymi. Social media, strona www, spotkania biznesowe i szkolenia. Ten sposób ma sens i będziemy kontynuować.

Dariusz Kubies – Darikom
Opinie

Serdecznie polecam współpracę z BSmarti! Szybko, sprawnie, w miłej atmosferze, chętny do pomocy i z zaangażowaniem realizują powierzone zadanie. Posiadają dużą wiedzę i sprawnie jej używa. Na pewno będziemy współpracować przy kolejnych okazjach. Polecam każdemu!

Jacek Blaumann – Jacek Blaumann Fotografia
Opinie

Dzięki pomocy BSmarti zrozumiałem jak we właściwy sposób korzystać z narzędzi marketingowych, jakie dają nam do dyspozycji media społecznościowe, a także jak we właściwy sposób przygotować w nich kampanię. Można wprost powiedzieć, że pomógł mi zrozumieć jak poruszać się w tym wirtualnym świecie świadomie i nie po omacku, a także jak w sensowny sposób wydać pieniądze tak, żeby przyniosło to oczekiwany efekt.

Bartosz Sowisło – Offshore sailing cruises