Potrzebujesz nowych Klientów?

Odkryj rozwiązania, które przyspieszą rozwój Twojej firmy.

Chciałbyś zwiększyć swoją sprzedaż? Szukasz szybszych i skuteczniejszych metod? Zbudujemy dla Ciebie kompletny System Pozyskiwania Nowych Klientów 100% Online. Dzięki niemu zaoszczędzisz swój bezcenny czas i już niedługo będziesz mógł cieszyć sie większymi zyskami. Osiągamy Twoje cele łącząc w spójną całość Twoją stronę www, sklep internetowy, oraz platformy: Facebook, Instagram i LinkedIn. Stosujemy najlepsze techniki psychologii sprzedaży, marketingu, reklamy oraz programowania. Poznaj szczegóły i dołącz do grona firm Smarti – BSmarti.

Co oferujemy?

Poznaj rozwiązania i ciesz się efektami.

Zwiększenie sprzedaży online

Uruchomimy lub poprawimy efektywność Twojej sprzedaży online. Dopasujemy najlepsze metody docierania do nowych osób i zmiany ich w Klientów, a nawet fanów Twojej marki. Wszystko to w sposób automatyczny i powtarzalny dla systematycznego zwiększenia Twoich zysków.  

Pozyskiwanie wartościowych leadów

Jeżeli oferujesz rozwiązania bez możliwości sprzedaży online to opracujemy system pozyskiwania kontaktów do Twoich Klientów.  W efekcie uzyskasz numery telefonów, adresy email, lub wiadomości prywatne od ludzi zainteresowanych Twoją ofertą. 

Jak wygląda współpraca

Poznaj działania jakie będziemy prowadzić dla Twojego biznesu

Pełna pomoc

Podczas współpracy wdrażamy i przejmujemy obsługę nowego kanału sprzedaży, lub pozyskiwania leadów online. Na bieżąco nadzorujemy ten proces i śledzimy jego efekty. Dla maksymalizacji efektów jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.  

Analiza i optymalziacja

Kontrolujemy proces realizacji Twoich celów. Na podstawie bieżących wyników wybieramy działania o największym zwrocie. Tylko w ten sposób masz gwarancję, że Twój budżet będzie najlepiej zainwestowany, a proces będzie się opłacać. 

Proces wdrożenia

Poznaj sprawdzony proces wdrażania skutecznych rozwiązań.

Pierwszy kontakt

Wybierz wygodną dla siebie formę – wypełnij formularz lub zadzwoń. Podczas krótkiej rozmowy chętnie poznamy Twoje cele. 

Konferencja

Spotkanie online lub na żywo pozwoli nam lepiej poznać Twój biznes. Jest to konieczne dla maksymalizacji efektów.

Plan działań

Przedstawimy Ci najlepszy plan działań do realizacji Twoich celów. Będzie on oparty o informacje, które wcześniej zgromadziliśmy. 

Start działań

Po akceptacji planu wdrożymy i uruchamiamy działania, które dokładnie wcześniej omówiliśmy. 

Optymalizacja

Obserwujemy rezultaty i na ich podstawie korygujemy działania dla jeszcze lepszych efektów. 

Podsumowanie rezultatów

Każdy miesiąc współpracy kończymy podsumowaniem osiągniętych rezultatów. 

Korzyści dla Ciebie

Dzięki współpracy zaoszczędzisz czas, oraz dobrze zainwestujesz budżet.

Zaoszczędzisz czas

Dzięki naszemu doświadczenia zaoszczędzisz bezcenny czas niezbędny do przeprowadzenia wielu prób. Internet oferuje ogromną ilość możliwości zwiększania zysków, a my wybierzemy te najskuteczniejsze dla Ciebie. W te sposób efekty przyjdą znacznie szybciej.

Dobrze zainwestujesz budżet

Zdobyta wiedza pozwoli nam zainwestować Twój budżet w najlepsze działania. W ten sposób unikniesz zbędnych kosztów testowania, a także nie przepłacisz za efekty. 

Dlaczego my?

Orientacja na cel

Pozyskiwanie nowych klientów ma zwiększyć Twoje zyski, lub dostarczyć nowe Leady

Podejście 360

Dzięki doświadczeniu i wiedzy analizujemy procesy pozyskiwania klientów online i eliminujemy jego słabe punkty.

Przejrzystość kosztów

Dokładnie wiesz ile zainwestujesz w pozyskanie nowych klientów jeszcze przed rozpoczęciem działań.

Terminowość

Doskonale rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego stawiamy na terminowość działań

Dostępność

Podczas współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Najlepsze efekty

Poznaj branże, w których współpraca przynosi najlepsze rezultaty

E-commece

Zwiększanie sprzedaży on-line

Eksperci

Pozyskiwanie leadów dla specjalistów oferujących konsultacje, doradztwo, lub usługi

HoReCa

Sprzedaż rezerwacji noclegów, wycieczek, biletów na eventy on-line

Zaufali nam

Poznaj wybrane firmy, dla których do tej pory pracowaliśmy.

Co o nas mówią?

Poznaj opinie firm, z którymi pracowaliśmy

Bezpłatna konsultacja

Umów się na bezpłatną konsultację wypełniając formularz. Zajmie to tylko 5 minut, a dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do naszej rozmowy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Psary 42-512 ul Wiejska 31, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@przemyslawolesinski.pl

Najczęstsze pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

Chętnie zapoznamy się z Twoją branżą i rozwiązaniami jakie oferujesz. Umów się na bezpłatną konsultację lub zadzwoń, a określimy jak moglibyśmy pomóc w zdobywaniu nowych klientów online.

Uruchomienie kampanii płatnych może wygenerować efekty już po kilkunastu godzinach. Nierzadko proces ten wymaga jednak dłuższej optymalizacji. 

Twoje cele realizujemy przy użyciu takich platform jak Facebook, Instagram, LinkedIn oraz strona www. Korzystamy ze sprawdzonych metod działania i kampanii płatnych

Budżet miesięczny ustalamy każdorazowo indywidualnie.  Zależy on jednak od tego ile chciałbyś zyskać. 

Do rozpoczęcia współpracy mile widziane byłoby posiadanie zdjęć, opisu działalności, charakterystyki produktu / usługi. Jeżeli tego nie posiadasz to z przyjemnością także w tym obszarze zaoferujemy pomoc. 

Każdą współpracę rozpoczynamy od przynajmniej godzinnej konsultacji. Podczas rozmowy zbieramy informacje niezbędne do przygotowania planu pozyskiwania nowych klientów dla Twojej firmy.

Nie wiążemy Cię terminowymi umowami. To my dokładamy wszelkich starań byś z miesiąca na miesiąc chciał z nami rozwijać swoją firmę. 

Dobre opinie naszych klientów świadczą o naszej skuteczności. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować, że każda kampania będzie udana. W praktyce na sukces wpływ mają czynniki od nas niezależne, są to m. in.: cena, jakość, historia marki, ect.