Osiągaj więcej dzięki Social Media

Odkryj rozwiązania, które przyspieszą rozwój Twojej firmy.

Chciałbyś zbudować silny wizerunek marki? Zwiększyć sprzedaż, przyciągać najlepszych pracowników, pozyskiwać informacje od klientów? Wyobraź sobie jaką przewagę możesz w ten sposób osiągnąć. Najlepszą metodą realizacji takich celów jest dziś odpowiednie prowadzenie firmowych Social Mediów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu kont dla firm z różnych branż wykreujemy także dla Ciebie pożądany wizerunek. Osiągamy Twoje Cele wykorzystując zasady copywritingu, psychologii sprzedaży, marketingu oraz znajomości fotografii i wideo. Poznaj szczegóły i dołącz do grona firm Smarti – BSmarti.

Specjalizacje

Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie by pomóc zrealizować Twoje Cele w wybranych Social Mediach

Facebook 

Instagram 

LinkedIn 

Co oferujemy?

Poznaj rozwiązania i ciesz się efektami.

Układanie planów marktingowych

Na podstawie Twoich celów biznesowych wspólnie ułożymy spójny plan marketingowy. Wybieramy platformę, częstotliwość publikacji, archetyp marki, zestaw kolorystyczny, jakość treści, oraz wiele innych elementów warunkujących sukces prowadzonych działań. W efekcie otrzymasz gotowy przepis na działanie w Social Mediach.

prowadzenie social media

Tworzenie treści i publikacja

Zadbamy o systematyczne publikowanie w Twoich Social Mediach. . Przygotujemy i terminowo opublikujemy ciekawe posty, wydarzenia, relacje, rolki, ect, , które będą angażować odbiorców. Zadbamy także o interakcje z użytkownikami odpowiadając na pojawiające się komentarze i opinie.

Pozyskiwanie followersów

Zwiększymy liczbę Twoich followersów na Instagramie. Pomnożymy obserwujących fanpage na FB i rozbudujemy sieć kontaktów na Linkedin. W ten sposób zwiększymy Twoje zasięgi, a Ty zbudujesz relacje z jeszcze większą liczbą ludzi.   

prowadzenie LinkedIn dla firm

Prowadzenie kompanii reklamowych

Zaplanujemy, wdrożymy i zoptymalizujemy kampanie reklamowe, które realnie przyniosą korzyści dla Twojej firmy. W ramach założonego budżetu dobierzemy najlepsze działania zorientowane na Twoje cele. biznesowe.

Najlepsze efekty

Poznaj branże, w których współpraca przynosi najlepsze rezultaty

E-commece

Zwiększymy Twoją pozycję na rynku

Eksperci

Zostaniesz Królem swojej branży

B2B

Zrealizujemy Twoje Cele Biznesowe

Proces wdrożenia

Prowadzenie Social Media jest procesem długotrwałym i w miesięcznym ujęciu

Pierwszy kontakt

Wybierz wygodną dla siebie formę – wypełnij formularz lub zadzwoń. Podczas krótkiej rozmowy chętnie poznamy Twoje cele. 

Audyt dotychczasowych działań

Zapoznamy się z Twoją dotychczasową działalnością w Social Media. 

Konsultacja marketingowa

Przeprowadzimy konsultację – burzę mózgów, by poznać Twoje cele. Na ich podstawie stworzymy spójny Plan Marketingowy.

Start działań

Po akceptacji Planu Marketingowego czas na wdrożenie działań w życie. 

Optymalizacja

Obserwujemy wyniki, a na ich podstawie dokonujemy korekt w działaniu.

Podsumowanie rezultatów

Każdy miesiąc współpracy kończymy podsumowaniem osiągniętych rezultatów. 

Korzyści dla Ciebie

Dzięki współpracy zaoszczędzisz czas, oraz dobrze zainwestujesz budżet.

Orientacja na cele

Chciałbyś zdobyć więcej Klientów? Zwiększyć sprzedaż do obecnych? Pozyskać nowych kontrahentów, a może zbudować silny branding i przyciągający najlepszych specjalistów z branży? Powiedz nam jakie masz cele, a my dopasujemy odpowiednie działania w Social Mediach. 

Oszczędność czasu

Dzięki analizie, wiedzy i doświadczeniu z różnych branż zaoszczędzimy Twój cenny czas niezbędnej na testowanie różnych strategii. Wdrożymy sprawdzone działania abyś Ty, mógł szybko cieszyć się pożądanymi efektami.

Dlaczego my?

Orientacja na cel

Pozyskiwanie nowych klientów ma zwiększyć Twoje zyski, lub dostarczyć nowe Leady

Podejście 360

Dzięki doświadczeniu i wiedzy analizujemy procesy pozyskiwania klientów online i eliminujemy jego słabe punkty.

Przejrzystość kosztów

Dokładnie wiesz ile zainwestujesz w pozyskanie nowych klientów jeszcze przed rozpoczęciem działań.

Terminowość

Doskonale rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego stawiamy na terminowość działań

Dostępność

Podczas współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Zaufali nam

Poznaj wybrane firmy, dla których do tej pory pracowaliśmy.

Co o nas mówią?

Poznaj opinie firm, z którymi pracowaliśmy

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz i w 5 minut umów się na bezpłatną konsultację.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PolInf Przemysław Olesiński z siedzibą w Siemianowicach Śląskich 40-100 ul ks. Jana Kapicy 9 / 115, NIP: 6252343524 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji webinaru, konferencji lub zakupu przez Ciebie naszych usług oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie, marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (m.in. w zakresie gSuite). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (webinar, konferencja, usługa) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie standardowych klauzul umownych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych – Przemysław Olesiński na adres: kontakt@bsmarti.com

Najczęstsze pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

Chętnie zapoznamy się z Twoją branżą i rozwiązaniami jakie oferujesz. Umów się na bezpłatną konsultację lub zadzwoń, a określimy jak moglibyśmy pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych. 

To zależy od celów jakie postawimy sobie na początku współpracy. Niektóre z nich mogą być ciągłe jak pozyskiwanie followersów inne określone w czasie jak sprzedaż jakiegoś produktu. 

Twoje cele realizujemy przy użyciu takich platform jak Facebook, Instagram, LinkedIn oraz strona www. Korzystamy ze sprawdzonych metod działania i kampanii płatnych Dokładny zestaw przedstawimy po sprecyzowaniu celów. 

Budżet miesięczny ustalamy każdorazowo indywidualnie.  Zależy on jednak od tego ile chciałbyś zyskać i jakie cele osiągnąć poprzez Social Media. 

Do rozpoczęcia współpracy mile widziane byłoby posiadanie zdjęć, opisu działalności, charakterystyki produktu / usługi. Jeżeli tego nie posiadasz to z przyjemnością także w tym obszarze zaoferujemy pomoc. 

Każdą współpracę rozpoczynamy od przynajmniej godzinnej konsultacji. Podczas rozmowy staramy się dowiedzieć jak najwięcej o Twoim biznesie i poznać Twoje cele. Im szybciej zaczniemy tym szybciej wdrożymy piersze działania. 

Nie wiążemy Cię terminowymi umowami. To my dokładamy wszelkich starań, byś z miesiąca na miesiąc chciał z nami rozwijać swoją firmę. 

Dobre opinie naszych klientów świadczą o naszej skuteczności. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować, że każda kampania będzie udana. W praktyce na sukces wpływ mają czynniki od nas niezależne, są to m. in.: cena, jakość, historia marki, ect.