Opinie

Dariusz kubies darikom

Dariusz Kubies - Darikom

Współpraca pokazała mi, że tylko spójny marketing oparty o wiele elementów może pomóc w rozwoju firmy. Wspólnie zbudowaliśmy strategię, której założeniem był wzrost rozpoznawalności marki i usług świadczonych przez firmę Darikom. Połączyliśmy siły drzemiące w internecie ze spotkaniami networkingowymi. Social media, strona www, spotkania biznesowe i szkolenia. Ten sposób ma sens i będziemy kontynuować.

Magdalena dzierzek energetyczny doradca

Magdalena Dzierzek

Swoją drogę przez marketing internetowy rozpoczęłam z Bsmarti. Wspólnie opracowaliśmy moją strategię i systematycznie wdrażamy ją w życie.. Rozpoczęliśmy od Fanpage i personalnej strony, co mamy dziś? Zajrzyj na http://www.magdalenadzierzek.pl/ i przekonaj się sam. Dowiesz się nie tylko o tym jak działa holistyczny marketing ale także poznasz najlepszą ofertę na energię i gaz do Twojej firmy. Zapraszam.

Img 3413

Karolina Murlowska - My Sweet Room

Firma Bsmarti to dwójka wspaniałych ludzi posiadających ogromne doświadczenie i przeolbrzymie umiejętności dostosowania się do potrzeb klientów w wykonywaniu usług informatycznych. Chłopaki w świetny sposób przedstawiają , że skuteczność działań nie zawsze zależy od wielkości budżetu ale przede wszystkim od umiejętności wykorzystania wszystkich dostępnych zasobów. Pokazują również jak wykorzystać kreatywność, którą przecież każdy z nas posiada. Rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu , elastyczność i cierpliwość w stosunku co do klienta - to są cechy, które wyróżniają firmę na tle innych. Dzięki naszej współpracy otrzymuję mnóstwo porad ciekawostek oraz metod dotyczących wykorzystywania marketingu w Internecie, ale z tego wszystkiego najcenniejsza jest wiedza, którą otrzymuję i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie :) Z uśmiechem na twarzy będę rekomendować usługi firmy potencjalnym klientom i wierzę, że dalsza współpraca pozwoli na wspólne rozwinięcie skrzydeł.

Milena

Milena Mazur - Tiptu Tiptu

Nigdy wcześniej nie słyszałam o holistycznym podejściu do marketingu. Dopiero gdy poznałam tę strategię to uznałam, że jest to coś właśnie dla mnie. Zespół Bsmarti opracował dla mnie pełną strategię reklamy skierowanej do mojej grupy docelowej. Wspólnie omówiliśmy kanały docierania i rodzaje publikowanych materiałów. Działania obejmowały stworzenie loga, strony, uruchomienie fanpage i instagrama. Działamy!